Pulmafotograaf Perefotograaf Toidufotograaf Beebifotograa

Tere, minu nimi on Merilin ja järgnevalt leiate minu kohta üsna juhuslikke fakte, täiesti suvalises järjekorras.

– Ma olen õppinud Tartu Ülikoolis 1 aasta muusikaõpetaja erialal, 2 aastat riigiteadusi ja jäänud pidama õigusteaduse juurde. Olen töötanud juristina nii era kui ka avalikus sektoris.

– Olen lõpetanud muusikakooli viiuli erialal, õppinud lisaks klaverit, kitarri, trompetit ja koori dirigeerimist.

– Mulle meeldib väga elav muusika. 

– Võib aimata, et naudin ka pildistamist, ilmselt muidu te sellel lehel praegu ei oleks. Ilusa valguse leidmine ja loomulike emotsioonide jäädvustamine on märksõnad, mis mind töös saadavad.

– Mulle meeldivad kõik ilusad ja natuke retro-hõngulised asjad: alates heleroosadest pojengidest vanade majakateni… päikese pleegitatud triivpuit, aegu näinud jalgrattad, laternad, vanalinnade sisehoovid, raamatupoed, maakodud, loomad, loodus.

– Mul on kodus kuldne retriiver, kass, kaks tütart ja abikaasa.

– Kui ma oma lastele riideid või jalanõusid ostan, mõtlen ma alati esimesena, kuidas need pildile võiksid jääda ja seetõttu on lapse kummutisahtitesse tekkimas omamoodi kostüümiladu, mitte riided, millega õues mängida või lasteaias-koolis käia.

– Mulle meeldib süüa teha nii endale kui ka sõpradele ja ma teen seda hästi. Mul on külmkapis alati sidrunit.

– Mind võib igal ajal reisile kutsuda. Rannapuhkusele eelistan Euroopa vanalinnu või linnaäärseid maakohti – boonuseks oleksid kindlasti vaated viinamarja- või lavendlipõldudele.

Menu